KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243328
nr 1524 3328
Akvarell
Rolf Berndtsson, vårlandskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:20:27
27/2 18:03:29
100 kr
27/2 18:10:27