KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243328

nr 1524 3328

Akvarell

Rolf Berndtsson, vårlandskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 27x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:20:27

27/2 18:03:29 1      100 kr
27/2 18:10:27 2      Vinnande bud